Всемирный марш защиты животных UAnimals: Запорожье присоединяется

Всемирный марш защиты животных UAnimals: Запорожье присоединяется


В воскресенье, 15 сентября в 12:00 состоится Всеукраинский марш за животных. Запорожье решило также принять участие в мощной акции. 


Уже в третий раз по инициативе гуманистического движения UAnimals в крупнейших городах страны жители пройдут маршем с призывом защитить животных от цирковых издевательств и дельфинариев, станций, пушных ферм, тестирований и других живодеров.

Организаторы просят подписываться на страницу ивента в своем городе (список обновляется), а также продолжают поиск организаторов в Краматорске, Кропивницкому, Сумах, Хмельницком и Черкассах.

“Суспільство досі виносить тварин за межі системи моральних цінностей. Нам здається, що людина може залишатися доброю, підтримуючи садизм по відношенню до представників інших видів” — стверджує засновник UAnimals Олександр Тодорчук — “Всеукраїнський марш за тварин покликаний привернути увагу до захисту тварин і звернутися не лише до влади, але й кожного українця. Усім нам варто зробити свій крок гуманності”.

«Захист слабких — справа сильних!», — говорят активисты.

Также марш за животных впервые пройдет в Антарктиде на украинской антарктической станции «Академик Вернадский». 

“Питання захисту тварин актуальне через наявність великої кількості місць-пережитків минулого, де тварин використовують як ресурс. До прикладу в київській області в приватних вольєрах утримується більше ведмедів ніж залишилось в дикій природі в Україні. А їх залишилось всього 300.” — каже учасник 24-ї української антарктичної експедиції Олександр Квятковський — “Вважаю, що в 21 сторіччі людина в здоровому глузді не має морального права допускати жорстоке поводження та знущання над тваринами. Не кажучи вже про те аби платити гроші за виставу в якій виступає змучена тварина.”

Первый онлайн-журнал Запорожья

1 комментарий

Добавить комментарий

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: