Первый онлайн-журнал Запорожья

Виграй грант на сплату свого навчання

Виграй грант на сплату свого навчання


В Україні стартував VI конкурс з видачі грантів на освіту. «Scholarship в Україні» – молодий проєкт, метою якого є матеріальна підтримка студентів та заохочення їх до академічних досягнень і творчих пошуків.


Соціальна програма спрямована на підвищення рівня соціальної активності, саморозвитку молоді. Участь в конкурсі – це шанс проявити себе, віднайти своє призначення, активувати творчі зернятка та побороти невпевненість.

Грант переможцям – це мотивація студентам підвищувати свій освітній рівень та показник того, що практичне використання знань може дати фінансову незалежність.

Нагороди конкурсу

У VI-му конкурсі «Scholarship в Україні» учасники будуть змагатися за 3 гранти у розмірі 15 000 гривень в різних тематичних напрямках. Студенти, які посядуть 2-е та 3-е місця отримають грошову нагороду в розмірі 4 000 та 2 000 гривень відповідно.

Отриманий грант переможець може витратити на оплату навчання у своєму ЗВО, або відвідування курсів за особистим вподобанням (англійська мова, програмування, тощо).

Участь у проєкті для сучасного студента це:

 • новий досвід,
 • цікаві знайомства,
 • практичне застосування своїх знань,
 • поглиблення в професійне русло.

Як стати учасником проекту?

За грант можуть поборотися студенти будь-якого ЗВО України 2-5 курсу навчання, котрі отримають освіту за бюджетною або контрактною основою та є громадянами України.

Стаття має бути від 1000 до 3000 слів та містити особисті та унікальні розмірковування на обрану тему.

Заявки та готові роботи приймаються до 14 грудня 2020 року.

Теми для написання робіт:

 1. «Онлайн-продажі: тактики думаючого покупця або на що варто звернути увагу». Деталі https://proflowers.ua/page/scholarship

 2. «Роль трекінгових сервісів на сучасному ринку онлайн-продажів». Деталі https://posylka.net/uk/scholarship

 3. «Сучасний ринок авто в Україні: тенденції та перспективи розвитку». Деталі https://avtoboom.com.ua/scholarship/

На сайті проєкту можна переглянути як проходили попередні конкурси: https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

«А судді хто?»

З 15 по 28 грудня незалежне журі проведе перевірку надісланих робіт та обере 3 найкращих авторів з кожної теми, які будуть запрошені на захист. За результатами захисту оберуть переможця.

До складу журі запрошують представників сфери освіти та бізнесу. На перевірку подаються роботи без вказаних прізвищ учасників, тому об’єктивність гарантована.

Якщо у вас виникнуть додаткові питання, звернутись до організаторів проєкту «Scholarship в Україні» можна за контактами:

Тел.: +38 (067) 622-62-82

e-mail: grant@scholarship.in.ua

©ΜΟSΤ

Первый онлайн-журнал Запорожья

1 комментарий

ЧТО ДУМАЕШЬ НАСЧЕТ ЭТОГО?
 1. RosaBella

  30.10.2020 - 12:28 at 12:28

  Це круто, бо у дійсно талановитих та розумних студентів з’являється шанс навчатися. Зараз взагалі стільки програм різноманітних, особливо крута ідея, це по обміну стедентами. Це і шанс подорожувати і побачити іншу країну .

ЧТО ДУМАЕШЬ НАСЧЕТ ЭТОГО?

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: