В Запорожье началась информационная кампания против гомофобии (ФОТО)

В Запорожье началась информационная кампания против гомофобии (ФОТО)

В пяти городах Украина стартовала информационная кампания против гомофобии. В частности, в Запорожье появились тематические билборды. Об том сообщается на странице «Гендер z».

На рекламных билбордах написано «Тю, а ти шо, правда цей… як його… гомофоб?».  Такие рекламные щиты появились в Херсоне, Кропивницком, Виннице, Плтаве и Запорожье.

Социальная реклама должна привлечь внимание людей к проблеме дискриминации ЛГБТ.

«Нашою соціальною рекламою ми закликаємо людей не бути гомофобними. Гомофобія може проявлятися по-різному, але загалом це страх, огида або дискримінація по відношенню до гомосексуальних людей. Наша кампанія буде тривати місяць і протягом цього часу наші білборди побачать тисячі людей.

Ми хочемо, щоб люди зрозуміли, що представники ЛГБТ оточують їх кожного дня. Це може бути ваш друг чи подруга, колега або хтось з родинного кола. Можливо, вони мовчать, бо бояться побачити вашу негативну реакцію. Навіть один гомофобний коментар або невдалий жарт може змусити людину мовчати ще довгі роки. Ми хочемо, щоб наше суспільство розвивалося. Адже коли ми приймемо різноманіття, то зможемо покращити наше життя і стати щасливішими», – отметил Ростислав Милевский, директор фонда «Гендер Зед».

Источник

Первый онлайн-журнал Запорожья

1 комментарий

Добавить комментарий

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: