Первый онлайн-журнал Запорожья

Університет Вірджинії пропонує студентам не з’являтися на парах і отримувати грощі

Університет Вірджинії пропонує студентам не з’являтися на парах і отримувати грощі


Але й не кидали університет


Політехнічний університет Вірджинії в США готовий платитистипендію студентам, за те, щоб вони не ходили на пари в 2019 році, але й не покидали університет. Керівництво навчального закладу, помітило, що в результаті вступних іспитів, в університет потрапило більше студентів, ніж він може прийняти.

Для того, щоб абітурієнти, які пройшли складні тести і показали хороший результат, не пішля до навчальних закладів конкурентів, ВНЗ створив три програми, в рамках яких платитиме студентам за прогули в 2019-ому.

За умовами першої програми, університет платитиме по тисячі доларів кожному студенту, який  займатиметься протягом року своїми справами: працюватиме, вчитиметься, подорожуватиме. При цьому абітурієнт гарантовано отримає місце в університеті восени 2020 року.

Друга програма також пропонує активно ходити на пари лише з наступного року, але не дає грошей студенту. Замість цього університет готовий оплатити курси при ВНЗ. Студенти також зможуть вибити грант до 5 тисяч доларів на свої проекти.

Третій варіант пропонує безкоштовні курси до літа 2020 року  + один семестр на відпочинок. Учасники цієї програми можуть отримати грант до 2 тисяч доларів.

©ΜΟSΤ

Первый онлайн-журнал Запорожья

Нет комментариев, будь первым:
ЧТО ДУМАЕШЬ НАСЧЕТ ЭТОГО?

ЧТО ДУМАЕШЬ НАСЧЕТ ЭТОГО?

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: