Підпільний штаб БПП у Луцьку незаконно збирає персональні данні виборців

Підпільний штаб БПП у Луцьку незаконно збирає персональні данні виборців


Все більше волинян стурбовані тим, що агітатори від БПП, які просять заповнити анкету під назвою «Діалог з президентом», займаються збором їхніх персональних даних. Зокрема, у людей запитують прізвище, ім’я, по-батькові, їхні адреси та телефони.


І якщо окремі громадяни розуміють, що це не зовсім добре, то інші навіть і не підозрюють, що такі відомості збирають з конкретною метою, йдеться у сюжеті ТРК Аверс.

Розібратися у цьому спробували журналісти. Як виявилось, у Луцьку існує неофіційний штаб БПП, де, за повідомленнями лучан, збираються агітатори.

Така собі штаб-квартира розташована на вулиці Підгаєцькій. Щодня звідси виїжджає кілька логованих автомобілів. Розвозять агітаторів, які займаються збором персональних даних. І хоча у передвиборчих кампаніях повинно бути усе прозоро та публічно, тут агітатори БПП не налаштовані на відкритість.

Побачивши журналістів, чоловік у приймальній штабу телефонує до начальства. Спочатку він визнає, що це кандидатський штаб.

Натомість двоє інших чоловіків запевняють, що у будівлі представників БПП не бачили. Та додають, що вони адвокати і займаються у цьому приміщенні адвокатською діяльністю. Один із них розповів журналістам, що його клієнти дуже публічні люди, тому зараз бояться вийти з цього агітаційного офісу, щоб не потрапити на телебачення.

Проте пояснити звідки з’явилися стоси агітаційних матеріалів БПП у приміщенні ніхто так і не зміг.

Між тим, поки адвокат бере на себе відволікаючі функції, охоронець закриває на ключ чоловіка та пані, які сховалися від журналістів у кабінеті.

«Отож представників цієї політичної контори, які спочатку визнали, що є агітаційним штабом, закрили в кабінеті, а мешканці сусідніх офісів взагалі заперечили існування тут політичних сусідів. З цього можна зробити висновки – працюють тут підпільно», – йдеться у сюжеті Аверсу.

Источник

 

Первый онлайн-журнал Запорожья

Нет комментариев, будь первым:
Добавить комментарий

Добавить комментарий

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: