Безграмотность нового министра образования Украины: проверку не прошла

Безграмотность нового министра образования Украины: проверку не прошла


В тексте публикации нового министра образования и науки Украины, Анны Новосад, нашли как минимум девять ошибок. Проверка на грамотность провалилась с позором и треском.


Анна Новосад стала объектом насмешек из-за своего недавнего поста в Facebook. В публикации глава ведомства допустила по крайней мере девять ошибок.

Йдучи з МОН в Парламент, я чесно кажучи, не думала, що так швидко повернусь назад. Вдячна Парламенту, Президенту, та Прем’єру за аванс довіри. Це саме аванс. Висновки лише по діям та результатам. Я переконана, що політика має бути цивілізованою. А у сфері освіти вона ще й точно має бути тяглою. Щоправда останнє – лише там, де розпочались правильні та довгоочікувані зміни. А тому Нова Українська Школа – продовжить бути пріоритетом і цього Уряду. Я особисто налаштована на тісну співпрацю з усіма агентами змін, які останні 2 роки робили зміни в школі можливими. Крім того, спільно з Комітетом з питань освіти, науки та інновацій напрацюємо та представимо план змін у підходах до управління та фінансування у вищій освіті та науці. Знаю, це поки загальні слова. Мені ще необхідно сформувати команду для напрацювання конкретних планів дій. Радію, що вже завтра зможу зустрітись з Міністром Ліліє Гриневич та цивілізовано перейняти справи.  Найнагальніші задачі перших двох тижнів, окрім формування команди, – робота зі складним проектом Держ бюджету на 2020 рік та підготовка проекту Закону України “Про повну загальну середню освіту”. Буду вдячна за вашу конструктивну співдію. На безграмотность министра обратили внимание, как пользователи сети, так и доктор филологических наук и одна из признанных борцов за чистоту украинского языка Ирина Фарион.

Стоит отметить, что Фарион даже объявила конкурс: тому, кто найдет наибольшее количество ошибок в тексте публикации Новосад, она пообещала подарить свою книгу “Мовна норма: знищення, пошук, віднова (культура мовлення публічних людей)”.

Ирина Фарион называет нового министра “бедой для науки”. К тому же в День знаний языковед планирует начать лекцию для студентов с исправления ошибок в Facebook-посте нового министра. Фарион посоветовала Новосад посетить “какие-нибудь курсы по украинской безграмотности”.

Естественно, что пользователи украинского сегмента Facebook не упустили возможности позубоскалить и высмеять новоиспеченную чиновницу за ошибки.

“Это просто Ворд украинскую грамматику с орфографией плохо знает!”, “У нас в школе за такое на костер отправляли”, − поглумились они.

Первый онлайн-журнал Запорожья

Нет комментариев, будь первым:
Добавить комментарий

Добавить комментарий

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: