У Запоріжжі української мови стане трошечки більше

У Запоріжжі української мови стане трошечки більше


Працівникам сфери торгівлі та послуг в обласному центрі рекомендовано спілкуватися з клієнтами державною мовою.


Питання впровадження української в публічному вжитку було розглянуте під час засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва. До обговорення також приєдналися члени виконавчого комітету Запорізької міськради та представники громадськості.

— 16 липня набув чинності ЗУ «Про забезпечення функціонування української мови як державної». На сьогодні дія документа не поширюється на приватне спілкування та здійснення релігійних обрядів. Втім, рекламні оголошення, вивіски мають бути написані державною мовою. Підприємства, установи, організації всіх форм власності, фізичні особи, підприємці та інші суб’єкти господарювання мають надавати інформацію про товари й послуги теж виключно українською.

У тому числі через Інтернет-каталоги та магазини. Те ж саме стосується й спілкування з клієнтом, якщо немає його особистого прохання перейти на іншу мову, — зазначила заступниця директора департаменту надання адміністартвиних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради Тетяна Суркова.

Первый онлайн-журнал Запорожья

Нет комментариев, будь первым:
Добавить комментарий

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: