Первый онлайн-журнал Запорожья

У Запоріжжі правоохоронці пертворилися на вимогачів

У Запоріжжі правоохоронці пертворилися на вимогачів


До нашої редакції звернувся мешканець Запоріжжя з проханням обнародувати страшні факти корупції, яка процвітає у Олександрівському відділі поліції. Він став жертвою поліцейсько-суддівського свавілля, в якому з початку у Слідчому відділі Олександрівського відділу поліції відкривають фіктивні кримінальні справи на членів його родини, а потім з нього вимагають переписати частину майна, яке належить йому та його родині, під загрозою відібрати усе майно й усі кошти.


 
Тим більше ні для кого у нашому рідному місті не секрет, що бізнес по незаконному «віджиму» нерухомості давно курується співробітниками поліції. Що підтверджується резонансністю, що сколихнула все місто, справою 2018 року про злочинне угруповання представників криміналітету, ріелторів і співробітників відділення поліції сусіднього Шевченківського району. Можливо хтось з учасників тієї афери був переведений після цього гучного скандалу в сусіднє відділення поліції і організував аналогічний «бізнес».
 
Просимо усіх мешканців Запоріжжя та інших міст України, які стали жертвами вимагання майна, коштів, а також інших фактів корупційних дій, або поліцейсько-суддівського свавілля Олександрівського відділу поліції, терміново звертатися за телефоном 093 484 84 97 (Viber, Telegram, WhatsApp) для надання інформації, яка буде задокументована, ретельно систематизована та передана до Служби безпеки України, Державного бюро розслідувань, Генеральної прокуратури та до Народних депутатів України, які, в свою чергу, дуже зацікавилися ситуацією, яка склалася.

Первый онлайн-журнал Запорожья

Нет комментариев, будь первым:
Добавить комментарий

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: