Тимошенко назвала вибори сфальсифікованими на користь Порошенка

Тимошенко назвала вибори сфальсифікованими на користь Порошенка


Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що результати першого туру виборів були сфальсифіковані на користь Петра Порошенка. Про це нардеп і кандидат у президенти заявила на прес-конференції.


«Ці вибори були знову перетворені на фарс. І можу твердо сказати, що президентом України Петром Порошенком, саме що стосується його результатів, вибори були сфальшовані. Вони були не просто сфальшовані, вони були спотворені… Порошенко не мав бути у другому турі та він туди «прорвався» нечесним шляхом», — сказала Тимошенко.

Що Тимошенко вважає порушенням?

Лідер «Батьківщини» назвала головні порушення, які, на її думку, відбулися у першому турі. Вона вважає, що велика кількість кандидатів у бюлетені дозволила «розпорошити» голоси. Крім того, там був технічний кандидат із таким самим прізвищем та ініціалами, як у неї.

«В Україні були застосовані технології, які привели до того результату, який ми маємо сьогодні. І одна з технологій — це реєстрація 39 кандидатів у президенти для того, щоб розпорошити голоси у першому турі та щоб шанс вийти у другий тур мав чинний президент», — заявила Тимошенко.

Вона також назвала «підкупом» виборців одноразову доплату до пенсій з бюджету.

«Друге — це був застосований підкуп. Підкуп проводився і з бюджету, і поза бюджету. З бюджету вже була виплачена одноразова доплата до пенсій мільйонам пенсіонерів. І зараз на другий тур готується друга доплата пенсіонерам. Для того, щоб людей дезорієнтувати та купити їхні голоси таким обманним шляхом», — стверджує вона.

Крім того, Тимошенко назвала порушенням монетизацію субсидій за житлово-комунальні послуги та видачу з бюджету «матеріальної допомоги людям, які погодились проголосувати за президента, в розмірі до 1 тис. грн».

Чи буде оскарження результатів виборів?

Команда Юлії Тимошенко не оскаржуватиме в суді результати виборів першого туру.

«Я можу зразу сказати, що ми не підемо до суду», — сказала вона і додала, що система судочинства сьогодні «працює так само фальшиво, як були проведені вибори Порошенка».

Водночас партія «Батьківщина» має намір брати участь у виборах до Верховної Ради.

«Це другий крок до перезавантаження цієї політичної системи», — сказала Тимошенко.

Источник

Первый онлайн-журнал Запорожья

Нет комментариев, будь первым:
Добавить комментарий

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: