Партія Надії Савченко — могутній інструмент для зміни політичної системи України

Партія Надії Савченко — могутній інструмент для зміни політичної системи України


Напередодні парламентських виборів перефарбовані політики у новостворених партіях говорять по країну майбутнього, яку вони так і не змогли чомусь побудувати за 28 років, але якщо ви оберете їх знову, то вони обіцяють дійсно краще життя.


Може вже досить вірити цій абсурдній брехні? Настав час міняти по справжньому політичну систему України і сьогодні це можуть зробити тільки люди з народу, які дійсно знають зсередини проблеми країни.

«Громадсько-політична платформа Надії Савченко» — це партія, яку наповнюють українці, які жодного дня не були у політиці, українці, яких нічого не пов’язує з олігархами, українці, які тільки разом йдуть до спільної мети.

Партія Героя України та народного депутата Надії Савченко готова до парламентських виборів, підготовлені всі необхідні документи, був проведений з’їзд, на якому заявили про участь у виборах.

Це єдина партія в Україні, яка збирає кошти на участь у парламентських виборах силами своїх прихильників, тобто звичних українців, а не олігархів.

Але стара політична система не перестає чинити супротив людям, які мають всі шанси змінити країну, звільнивши її від політиків-паразитів.

Так, рахунок «Громадсько-політична платформа Надії Савченко» був без причин і пояснень заблокований. Тому збір коштів тимчасово призупинили.

Але зараз знову все працює і всі охочі можуть внести особистий вклад, щоб підтримати народну партію, оскільки залог до ЦВК на сьогодні складає 1000 розмірів мінімальної заробітної плати, тобто 4 млн 173 тис грн. Це величезна сума, через яку до парламенту не можуть потрапити молоді партії та нові обличчя, але ми зробимо це разом! 

Варто зазначити, що ідеологія партії – Україноцентризм: Україна має позбутися будь-якого зовнішнього впливу і стати самодостатнім і потужним гравцем в геополітиці. В Україні є союзники і партнери, а не друзі. Національний інтерес для нас є основою будь-якої діяльності.

Політична мета партії – система реального народовладдя в Україні при якій громадянин над чиновником, а суспільство над державою, яка викладена у «Концепції зміни політичної системи» «Громадсько-політичної платформи Надії Савченко».

Думайте і робіть тільки вірний вибір.

Первый онлайн-журнал Запорожья

Нет комментариев, будь первым:
Добавить комментарий

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: