Надія на Україну для українців є — вибір лише за нами!

Надія на Україну для українців є — вибір лише за нами!


Інформаційний простір переповнено  різноманітними новинами про парламентські вибори, які відбудуться вже незабаром, а саме – 21 липня. Люди втомился від щоденних інформаційних баталій між «чесними» кандидатами у нардепи. Українці не знають вже кому вірити і кого можна обирати.


Але саме від нашого вибору залежить майбутнє країни і тут важливо не помилится, бо якщо пять років будуть керувати країною старі, але перефарбовані політики – ми просто втратимо нашу державу.

Тому нам сьогодні потрібна зміна політичної системи, саме це пропонує «Громадсько-політична платформа Надії Савченко».

Єдина партія, яку наповнюють звичайні українці. Жодних олігархів і старих політиків. Це єдина партія в Україні, яка збирає кошти на участь у виборах за допомогою звичайного народу, оскільки українці довіряють лідеру партії, Герою України та народному депутату Надії Савченко.

Політична мета партії – система реального народовладдя в Україні при якій громадянин над чиновником, а суспільство над державою, яка викладена у «Концепції зміни политичної системи».

Самі думки про реальне народовладдя страшенно лякають політиків, які 28 років сидять у Верховній Раді і вони готові зробити все можливе, щоб не допустити «Громадсько-політичну платформу Надії Савченко» до парламентськи виборів, але разом ми маємо шанс змінити країну, очистивши її від політиків-паразитів.  

Первый онлайн-журнал Запорожья

Нет комментариев, будь первым:
Добавить комментарий

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: