300 днів неволі: українці з усього світу допомагають Надії Савченко стати президентом України

300 днів неволі: українці з усього світу допомагають Надії Савченко стати президентом України


Гроші на президентство везуть з Європи і США. Вони чекають відкриття рахунку.


Сьогодні, 15 січня, 300 днів, як народний депутат Надія Савченко перебуває за ґратами. Тим часом її сестра Віра почала кампанію збору коштів для участі Надії у президентських виборах.

«Надю возять до лікарні. 14 січня у колінний суглоб ввели гель після операції на меніску, яку провели кілька тижнів тому. На болі не скаржиться. Сестрі продовжують давати ліки.

До неї приїздять люди з різних регіонів. Але не пускають журналістів — нещодавно хотів прийти Дмитро Гордон. Потрапити до камери йому не вдалось.

Зараз я повинна реєструвати сестру, кандидатом у президенти, бо вона за гратами не може зробити це самостійно. Є відчуття, що було бажання осудити її до виборів. Глобальну справу розслідували менше ніж за півмісяця. Адвокати довго знайомились із документами і до виборів закрити Надію не вдалось. Наступна влада також затягуватиме вирок. Шансів, що її випустять до виборів — немає.

Рахунок для збору 2,5 млн ще не відкрили. Але українці з США, Європи вже дають гроші — по 50, 100, 1000 євро. Приблизно маємо $5 тис. Гроші чекають відкриття рахунку. Є українські бізнесмени, які готові підтримати Надію».

Источник

? — Делаем путь к новостям проще

Первый онлайн-журнал Запорожья

Нет комментариев, будь первым:
Добавить комментарий

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: